O NAS

Serdecznie witamy Państwa w „Willi Jarzębina” – malowniczo położonym obiekcie w Dusznikach-Zdroju. Usytuowanie miasta w dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej, pośród gór sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek, jak i organizację wyjazdów grupowych czy też imprez okolicznościowych i firmowych.

Duszniki-Zdrój to niezwykle popularna wśród turystów miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,duszniki-zdroj,0.html) na Ziemi Kłodzkiej. Każdy z odwiedzających znajdzie w Dusznikach coś dla siebie. Goście mogą tu skorzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych, zrelaksować się w jednej z wielu restauracji czy zwiedzić niezwykle popularne atrakcje, takie jak: Dworek Chopina czy Muzeum Papiernictwa. Amatorzy jazdy na nartach mogą skorzystać w Zieleńcu z największym stacji narciarskich w Polsce. Dojazd do Zieleńca z Willi Jarzębina zajmuje ok. 15 min.

W naszym ośrodku dysponujemy 55 pokojami 1, 2, 3, 4 –osobowymi, rodzinnymi i wieloosobowymi Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor oraz wygodne i eleganckie wyposażenie, pozwalające gościom w pełni się zrelaksować. Dla rodzin z dziećmi, łóżeczko i krzesełko na życzenie.

Nasz obiekt znajduje się na rozległym zielonym terenie, z miejscem do gier i zabaw, możliwością zrobienia ogniska i grilla, co dodatkowo może urozmaicić urozmaici pobyt. Na terenie ośrodka jest bezpłatny parking dla gości. Sam hotel położony jest w spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miejscowości i części uzdrowiskowej.

Podczas pobytu nasi goście mogą również skorzystać z:

  • sal konferencyjnych,
  • znakomitej i smacznej kuchni z tradycyjnymi polskimi potrawami,
  • miejsca do zabawy i rekreacji, m.in. bilard, tenis stołowy,

W okresie zimowym oferujemy organizację kuligów po okolicy.

W obiekcie organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne czy stypy.

Napisz do nas